Kuivadel suvepäevadel on suureks abiks täielikult või osaliselt automatiseeritud kastmissüsteemid. Need on loodud selleks, et tagada muru, taimede ja lillepeenarde optimaalne kastmine vastavalt nende vajadustele ning pinnase eripäradele.

Projekteerime ja paigaldame järgmisi süsteeme:

Vihmutid (Pop-up sprinklersüsteemid)

Vihmutid on ideaalsed suuremate alade, nagu murupinnad ja aiarajatised, kastmiseks. Sprinklersüsteemide eripära seisneb nende paigaldatavuses muru alla, mis ei takista liikuvust rohealal ega ka niitmist. Kastmisüsteemi käivitudes tõusevad vihmuti pead muru seest välja ning tsükli lõppedes langevad maa sees olevasse pessa tagasi.
Sprinklerid võimaldavad kastmisnurki reguleerida, kattes ka raskemini ligipääsatavad alad. Lisaks sellele on võimalik neid automatiseerida, kohandades nende töötamise vastavalt väliskeskonna tingimustele ja mulla niiskustasemele. See tagab tõhusa ning veesäästliku kastmise.

• Sprinklersüsteemide paigaldus al. 1.3 eur/m2

 

Imbtorud (Leakypipe süsteemid)

Imbtorude süsteem koosneb maa sisse paigaldatud poorsetest torudest, mis vabastavad vett järk-järgult jaotatuna kogu kasupinna ulatuses. See sobib suurepäraselt taimede, viljapuude ja lillepeenarde kastmiseks. Imbtorude paigaldamine sõltub pinnase tüübist, tagades optimaalse vee jaotuse vastavalt konkreetsetele vajadustele. Süsteemi saab samuti automatiseerida, tagades mugava ja efektiivse veekasutuse.

• Imbtoru kastmissüsteemide paigaldus al. 3.4 eur/m2

Miks valida automatiseeritud kastmissüsteem?

Automaatsed kastmissüsteemid tagavad

 Efektiivse vee kasutamise: Süsteemid kohandavad kastmist vastavalt tegelikule vajadusele, vähendades vee raiskamist.

 Lihtsustatud hoolduse: Automatiseeritud juhtimine võimaldab seadistada kastmissüsteemi vastavalt ilmastikutingimustele ja pinnase niiskustasemele.

 Pikaajaline muretu kasutus: Süsteemid on loodud kestma ja vähendavad vajadust igapäevase füüsilise kastmise järele.

Kui soovid oma haljastusalal veekasutust optimeerida ja tagada taimede tervisliku kasvu, võta meiega ühendust, et leida parim lahendus just Sinu vajadustele.

 

Küsi pakkumist